Regulamin korzystania z serwisu

Wydawcy - Aerogroup Sp. z o.o.

 

1. Wydawcą serwisów portalu Aerogrupa.pl (wymienione w punkcie 10 niniejszego regulaminu) jest Aerogroup Sp. z o.o. z siedzibą w Pile, Ul. Połabska 90, zarejestrona w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 391119.
 

2. Korzystanie ze wszystkich serwisów prowadzonych przez Wydawcę jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 

3. Serwisy prowadzone przez Wydawcę mają charakter informacyjny oraz edukacyjny w zakresie lotnictwa - głównie cywilnego, sektora turystycznego, tematyki podróżniczej i ogólnej transportowej. Publikowane w serwisa materiały pochodzą z ogólnodostępnych źródeł lub ze źródeł znanych wyłącznie Wydawcy. Nierzadko serwisy Wydawcy prezentują materiały dotyczące ofert - głównie przelotów, choć nie tylko - firm zewnętrznych. Należy pamiętać, że z racji dużej dynamiki w sektorze na przykład cen biletów (głównie lotniczych) wszelkie materiały prezentujące ofertę podmiotów zewnętrznych mogą się szybko deaktualizować, za co Wydawca nie bierze żadnej odpowiedzialności.
 

4. Wydawca nie ponosi także odpowiedzialności za treść publikowanych na stronach prowadzonych przez siebie. Wydawca nie ponosi także odpowiedzialności za oferty zewnętrznych podmiotów (w tym przewoźników lotniczych i innych) prezentowanych poprzez wyszukiwarki zamieszczone w serwisach Wydawcy.
 

5. Serwisy prowadzone przez Wydawcę mogę udostępniać Czytelnikom i Uzytkownikom możliwość korzystania z Forum lub możliwość komentowania materiałow prezentowanych na stronach. Każdy Czytelnik serwisów Wydawcy ma prawo założyć konto Użytkownika i komentować pod wybranym loginem (jeżeli ten nie został wcześniej już zajęty przez innego Użytkownika).
 

6. Wydawca zastrzega, że komentarze Czytelników czy Użytkowników publikowane w umieszczanych przez Wydawcę materiałach są wyłącznymi opiniami Czytelników czy Użytkowników i Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wydawca zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy zarówno przed publikacją, jak i po publikacji. Tym samym Wydawca zastrzega sobie także prawo do niepublikowania komentarzy, które uzna za niestosowne obyczajowo lub niezgodnę z tematem, w zakresie którego zostały umieszczone lub obraźliwe. Wydawca zastrzega sobie także prawo do zmiany treści komentarzy. Kasowane będą wszelkie komentarze, które naruszają lub mogą naruszać przepisy prawa, komentarze spamujące lub zawierające treści reklamowe. Niedopuszczalne jest publikowanie komentarzy i opinii wzywających do nienawiści wyznaniowej, etnicznej, rasowej czy  propagujących przemoc lub namawiających do niej. Niezgodne z zasadami nieniejszego Regulaminu są ataki słowne obrażające bądź dyskredytujące innych Użytkowników serwisów Wydawcy.
 

7. Użytkownicy serwisów Wydawcy mają prawo publikacji zdjęć swojego autorstwa lub zdjęć, do których mają pełne prawa autorskie. Wydawca serwisów nie ponosi  jakiejkolwiek odpowiedzialności za łamanie przez Użytkowników praw autorskich. Użytkownik serwisów ponosi pełną odpowiedzialność prawną za publikację zdjęć w swoim profilu. Wydawca zastrzega sobie prawo do kasowania zdjęć lub usunięcia profilu Użytkownika, jeżeli uzna, że publikowane przez niego zdjęcia są niestosowne.
 

8. Rejestracja profilu w serwisach Wydawcy jest jednocześnie wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą elektroniczą (poprzez e-mail) materiałów od Wydawcy.
 

9. Każdy z Użytkowników serwisów Wydawcy jest zobowiązany do przestrzegania niniejszego Regulaminu. Regulamin ten wchodzi w życie z chwilą jego publikacji. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.
 

10. W skład serwisów Wydawcy, wobec których obowiązuje niniejszy Regulamin, należą serwisy opublikowane pod adresami:
 

Serwisy Wydawcy, wobec których obowiązuje osobny regulamin: