Ryanair świętuje koniec Laty. Grzegorza Laty

Ryanair świętuje koniec Laty. Grzegorza Laty

Linie lotnicze Ryanair, znane z niekonwencjonalnych środków używanych w swoim marketingu, świętują odejście ze stanowiska Grzegorza Laty.


Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (27 września) świętowała odejście "Lato".


Polscy kibice mogą cieszyć się już na nowy sezon, na i poza boiskiem, a to wspólnie z Ryanairem, który w Polsce lata z 11 lotnisk, licząc 20 zimowych destynacji z Modlina - lotniska oddalonego od centrum Warszawy zaledwie o 35 minut.

Pasażerowie cieszący się z odejścia "Lato", powinni bez zwłoki rezerwować bilety w tak niskich cenach (...)zanim ceny te znikną podobnie jak sam "Lato"
- brzmi komunikat prasowy rozsyłany przez irlandzkiego przewoźnika.
 

- Przewożąc 6 milionów pasażerów z/do Polski w tym roku, Ryanair wie wszystko o wylotach, i wspólnie z milionami fanów polskiej piłki nożnej, świętujemy wylot "Lato" - powiedział Tomasz Żegliński z linii Ryanair.


Miliona biletów za okrągłą jak piłka złotówkę niestety przewoźnik nie zakomunikował.


Foto: PZPN
 

Udostępnij

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

 • niceday
  niceday
  dodano: 06.12.2012

  hmmm, Pan Żegliński nie jest już chyba odpowiedzialny za tego typu kreacje??.. może ktoś wie kto teraz odpowiada za marketing w Ryanair i jak się z tą osobą skontaktować.. jest w ogóle biuro w Polsce?? cały czas czytam o ryanair ale jakoś nie mogę natknąć się na ich ślad.. pzdr.

   • fun
    fun
    dodano: 28.09.2012

    :D trzeba miec naprawde jaja, aby cos takiego powiedziec. za to ich lubie! :) szkoda ze ten Zeglinski nie pracuje w LOT - zrobilby tam porzadek!

     • Gość Aeronews.pl
      Gość Aeronews.pl
      dodano: 28.09.2012

      nie latam Ryanair

       • Gość Aeronews.pl
        Gość Aeronews.pl
        dodano: 27.09.2012

        hahahahahaha irytuje mnie ich wszędobylstwo i ich żenujący nierzadko chamski marketing ale to co powyżej jest mistrzowskie :)))))))