Koncert i zbiórka dla WOŚP w samolocie

Koncert i zbiórka dla WOŚP w samolocie

Dzisiaj (13.1) - w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - holenderski zespół Madi, podczas lotu na koncerty do Opola i Wrocławia, zagrał w samolocie Wizz Air.


Podczas lotu Wizz Air z Dortmundu do Katowic odbył się „powietrzny koncert” zespołu MADI, który zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W samolocie została także zorganizowana zbiórka pieniędzy wśród pasażerów lotu. - To pierwsza tak spektakularna „powietrzna” akcja zbiórki pieniędzy, która potwierdza, że pomagać można wszędzie, nawet w przestworzach - czytamy w komunikacie przedstawicieli Wizz Air.
 

Wokalistką zespołu MADI jest MADI Hermens. Zespół gra i koncertuje już od ponad 3 lat, jednak kariera MADI rozwinęła się na dobre w 2011 roku, gdy zespół wygrał konkurs muzyczny „Nu of Nooit” (Teraz albo nigdy). W ramach nagrody, zespół otworzył swoim występem słynny holenderski festiwal muzyki pop Pinkpop, obok takich sław jak Kings of Leon, Foo Fighters i Coldplay.

Pięćdziesięciotysięczna publiczność bardzo doceniła ich występ, a sam zespół zebrał pozytywne recenzje. Zespół MADI zagrał także wiele koncertów w trzydziestu miastach Holandii, między innymi u boku UB40, a także w Niemczech i Polsce - na festiwalu Saska Kępa w Warszawie. Obecnie MADI pracuje nad swoją debiutancką płytą, którą promuje singiel „I still do”. Koncerty dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, MADI zagra na zaproszenie Agencji Pracy OTTO. To trzecie wizyta zespołu w Polsce.


Udostępnij

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

Brak komentarzy – bądź pierwszy i wyraź swoją opinię.