Wizz Air pierwszym przewoźnikiem w Modlinie?

Wizz Air pierwszym przewoźnikiem w Modlinie?

Wszystko na to wskazuje. Port Lotniczy w Modlinie zapowiedział na jutro konferencję prasową, okraszając ją hasłem "milowy krok w rozwoju lotniska".


Chodzi oczywiście o pochwalenie się pierwszym regularnym przewoźnikiem lotniczym, który zawita w Modlinie, i którym - według naszych informacji - będzie najprawdopodobniej węgierski Wizz Air.


O tym, że to właśnie największy w Polsce przewoźnik lotniczy segmentu low-cost będzie latał z najmłodszego w kraju portu lotniczego mówiło się od dawna. Jutro przypuszczenia mogą znaleźć potwierdzenie w faktach tym bardziej, że do Warszawy przylatuje wiceprezes linii, John Stephenson oraz dyrektor operacyjny, David Morgan.


Tajemnicą poliszynela jest fakt, że przenosiny do Modlina nie są wsmak pracownikom Wizz Air (głównie pilotom i personelowi pokładowemu), dla których codzienne dojazdy (lub przeprowadzka) - nawet zapewnione przez firmę - będą niemałym uprzykrzeniem. O decyzji firmy pracownicy dowiedzą się na spotkaniu z przełożonymi jutro rano; spotkanie z "uziemionymi" w danej chwili pracownikami warszawskiej bazy zaplanowano na godzinę 9.


Wiadomo już także, że pierwsze rejsy linii Wizz Air z Modlina zaplanowano na lipiec bieżącego roku.

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

 • Gość Aeronews.pl
  Gość Aeronews.pl
  dodano: 03.02.2012

  jeżeli Ci wszyscy poniżej wypowiadający się tak "miło i przychylnie" o nowym portalu myślą ze inni dadzą się nabrać że tak chamscy będą zwykli czytelnicy a nie "przyjaciele" z konkurencji to tylko o waszym ujemnym ilorazie to świadczy. ktos wczesniej wytknal ale chyba skasowano ten post bo byl chamsko personalny do osob wymieniony z nazwiska ze portal tez jest do tylu bo inne istnieja 7 lat - no i? przynajmniej sie wreszcie skonczyl monopol i dajmy dzialac a oceniac bedziemy za rok, dwa trzy i wtedy bedzie mozna byc sprawiedliwym. tak i tak ten swoim poziomem chociazby wizualnym i jakosciowym miazdzy te ktore sie zatrzymaly w swoim (nie)dorozwoju juz w momencie gdy powstaly i nie wazne czy 5 lat temu czy rok teu. dajcie na luz panowie przesyceni dziwnymi animozjami

   • Gość Aeronews.pl
    Gość Aeronews.pl
    dodano: 01.02.2012

    ha,ha,ha ktoś wreszcie napisał prawdę o tym portalu. Bravo pati :)

     • Gość Aeronews.pl
      Gość Aeronews.pl
      dodano: 01.02.2012

      pati "ujawniony i nie anonimowy" hahahaha... a na FB czemu nie komentujesz? hahaha

       • pati
        pati
        dodano: 01.02.2012

        @multi, jakim pochodzeniem? społecznym,narodowościowym? ///@ gościu, przynajmniej nie ukrywam swojej tożsamości i piszę cały czas pod swoim nickiem i bynajmniej nie jest to głupotą /// @ redakcjo, nikt nie zmienia rzeczywistości tak jak Wy ( jako redakcja i jako osoby prywatne). Tak szanowna redakcjo. linkujecie praktycznie każdy artykuł ( w tym aerobilet.pl). I co najciekawsze a zarazem najlepsze:) wczorajszy "hit dni" nie linkowany, dzisiejsze potwierdzenie linkowane:) Wybiórczo i "wyborczo" traktujecie swoje własne artykuły, ilość jest wyrażona również w liczbach. Życzę najlepszego.

         • Gość Aeronews.pl
          Gość Aeronews.pl
          dodano: 01.02.2012

          hm, bardziej ze swoją głupotą

           • multi
            multi
            dodano: 01.02.2012

            pati z każdym postem zdradza się ze swoich pochodzeniem ;p

             • aerogrupa.pl
              aerogrupa.pl
              dodano: 01.02.2012

              Drogi Pati: wiemy co linkujemy i nie zmieniaj rzeczywistości. A co do zwiększania wejść, to jak już należy tę wartość charakteryzować w liczbach, a nie ilości. Która redakcja? Nasza! :) Na fanpage linkujemy GŁÓWNIE artykuły portalu aerobilet.pl. "Linkujecie praktycznie każdy artykuł" - z bzdurami nie zamierzamy dyskutować.

               • pati
                pati
                dodano: 01.02.2012

                Szanowna Redakcjo:) " średnio trafny"? ależ skąd! w 100% trafny mało tego zatapiający was:) Która redakcja mając taka informacje jako pierwsza i ta jedyna nie dzieli się tą informacją na FB? Wiedząc że dopiero stawia pierwsze kroki w biznesie i taka informacja może przyczynić się do wzrostu ilości wejść na stronę i przynieść nowych "fanów"? Redakcjo, która ? wskażcie palcem! Mniej niż 1/4?, tak wybiórczo? ciekawe. Linkujecie praktycznie każdy art nawet te które w istocie rzeczy nie mają znaczenia a link do artykułu który "trochę wprowadza zamętu" na Polskim niebie, jest w istocie" małą rewolucją" nie jest linkowany? no proszę, przynajmniej byście zachowali twarz.

                 • aerogrupa.pl
                  aerogrupa.pl
                  dodano: 01.02.2012

                  Pati: średnio trafny zarzut w stronę redakcji - na fanpage pojawia się mniej, niż 1/4 artykułów z portalu. Tym się różnimy od innych, że nie zanudzamy Fanów wszystkim, co popadnie. Gdybyś się przyjrzał, to byś zauważył, że tylko pewnego rodzaju informacje są tam umieszczane. I z szacunku do Czytelników nie mamy "automatycznej aplikacji", aby ta robiła to za nas na zasadzie kopiuj/wklej. Taką ma portal strategię, której, póki co, będzie się trzymał i do której ma pewne prawo, a Konkurencji, której ewidentnie puszczają nerwy, nic do tego. "Dla mniej kumatych" - "linkowanie na FB ustawia się automatycznie" - pod warunkiem, że redakcja ma za nic swoich Czytelników i jest tak zapracowana, że nie może poświęcić chwili na wybiórczość w tej kwestii. Są media, które rzeczywiście swoich Czytelników, Użytkowników i Fanów traktuje z zasady, jak "mało kumatych".

                   • pati
                    pati
                    dodano: 01.02.2012

                    uff, dyskusja jakich mało na tym portalu, szczególnie merytoryczna. To może zacznę od tej strony mało merytorycznej. Do szanownej redakcji, do tych co wchodzą autorowi/twórcy/red.naczelnemu tego portalu bez mydła do d.... Aerogrupa.pl posiada swój profil na FB? posiada, to chyba fakt niezaprzeczalny? Czy na fanpag'e pojawiają się linki do artykułów na portalu? pojawiają się nawet szybciej niż dedykowany artykuł jest publikowany na portalu. Czy powyższy artykuł pojawił się na FB? nie..a dlaczego? dlatego że wtedy można byłoby w łatwy sposób udowodnić manipulację ze strony redakcji co do czasu pojawienia się artykułu. a że redakcja manipuluję chcąc być " tą najszybszą" to już kilka razy udowodniłem. Trochę uproszczonej techniki dla mniej kumatych prostym językiem, linkowanie na FB ustawia się automatycznie lub ręcznie poprzez odpowiednia aplikację. W zasadzie jest tak że istnieje przesunięcie czasowe w publikacji arta na FB i na stronie portalu. W przypadku AG przesunięcie czasowe sięga do 30 minut ( można to łatwo sprawdzić) przykładów podawać nie będę. W przypadku tego arta opcja "automatycznie " została wyłączona manualnie.Odnośnie zegara w systemach CMS, to ktoś tu nieźle kręci:) Jak najbardziej można zmienić czas publikacji ( opcaja CT ) - korekta czasu. Robi się w bardzo prosty sposób ( a redakcja wie to doskonale-nie zagłębiając się w szczegóły). Reasumując, jak już wiele razy pisałem nie mam nic przeciwko korekcie/edycji artykułów gdyż jest to normalne w każdej redakcji, ale próba manipulacji poprzez zamianę/zmianę czasu aby tylko "być pierwszym" jest delikatnie pisząc głupotą gdyż nie są to żadne wyścigi i nie najlepiej świadczy prowadzącym(-ch) ten portal a także nie wróży " przyszłości" A teraz merytorycznie. O tym że W6 przeniesie się do Modlina było wiadomo już jakieś 6-8 miesięcy temu. W branży mówiło się o tym od dawna więc nie jest to ( dla mnie) żadną nowiną. Mało tego, do Modlina planuję przenieść część swoich operacji z WAW jedna z bardziej widocznych linii "tradycyjnych" na Okęciu. Przejdą też czartery.