Ryanair: Bilety od 19 zł!

Ryanair: Bilety od 19 zł!

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły promocję na bilety lotnicze na 250 trasach, w tym na 32 z i do Polski. W "zimowej wyprzedaży" przewoźnik oferuje przeloty od 19 zł za lot w jedną stronę. 


Promocja obowiązuje od dzisiaj (23.11) do północy w najbliższą środę (25.11) i dotyczy przelotów w grudniu. 
 
- Mamy zimę i aby uczcić rozpoczęcie sezonu świątecznego, ogłaszamy wyprzedaż 100 000 biletów za 19 zł dostępnych na 250 trasach, na podróż w grudniu. Zachęcamy do jak najszybszego dokonywania rezerwacji na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ z całą pewnością tak tanie bilety zostaną bardzo szybko wyprzedane - powiedział Robin Kiely z Ryanair.

Co ciekawe: w systemie przewoźnika nie brakuje biletów tańszych, niż cena, o jakiej mowa w oficjalnym komunikacie o promocji. Bez trudu można znaleźć bilety również za 9 zł (a powrót za 19 zł), co razem daje 28 zł za lot w dwie strony. Za "takie drobne" w dwie strony polecimy chociażby z Poznania do Rygge pod Oslo. Bardzo dobre ceny biletów można znaleźć również na trasach ze Szczecina czy Gdańska do Londynu (Stansted) czy Brukseli (Charleroi) i Sztokholmu (Skavsta) z Modlina.

Foto: Maciej Deliś

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

Brak komentarzy – bądź pierwszy i wyraź swoją opinię.