OLT Express partnerem trasy koncertowej

OLT Express partnerem trasy koncertowej

Już 23 czerwca o godzinie 20:00 na Podzamczu w Warszawie w ramach Wianków nad Wisłą odbędzie się pierwszy plenerowy koncert inicjujący wyjątkową letnią trasę koncertową, której głównym sponsorem jest OLT Express.


Wśród artystów m.in. Margaret – wykonawczyni utworu znanego z reklam telewizyjnych OLT Express.  
Piosenka „It will be lovely day” powstała specjalnie na potrzeby telewizyjnej kampanii reklamowej OLT Express.


Natychmiast wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród odbiorców.


To skłoniło OLT Express do przyjęcia roli mecenasa artystki i pomocy w realizowaniu przez Margaret pełnej wersji utworu. Zaproszenie piosenkarki do udziału w letnich koncertach zaowocowało także współpracą Radia ZET i TVP2 z OLT Express, który zdecydował się zostać głównym sponsorem trasy koncertowej.


OLT Express i Organizatorzy zapraszają na koncerty które odbywać się będą w następujących miastach: w Warszawie (23 czerwca) w Łodzi (29 lipca) w Bydgoszczy (19 sierpnia) oraz Uniejowie (26 sierpnia). Na scenie w trakcie pierwszego koncertu wystąpią także Katie Melua, Racoon, 77 Bombay Street, Edyta Górniak, Wilki, Ryszard Rynkowski, Liber i InoRos, Damian Ukeje oraz Myslovitz.


Podczas koncertów zapraszamy Państwa do odwiedzenia miasteczka OLT Express, w którym czekać będzie wiele atrakcji i niespodzianek.


Nowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express powstały w 2011 roku z połączenia dwóch spółek: OLT Jetair oraz Yes Airways. Składowa nazwy „OLT” pochodzi od nazwy jednej z najstarszych linii lotniczych         w Niemczech. Właścicielem OLT Express jest firma Amber Gold z Gdańska.
 

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

Brak komentarzy – bądź pierwszy i wyraź swoją opinię.