Lotnisko w Modlinie otwiera business lounge

Lotnisko w Modlinie otwiera business lounge

W Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin otwarty został elegancki salon SKYLOUNGE - miejsce dla pasażerów oczekujących najwyższego standardu obsługi.


"W Modlinie każdego dnia odprawia się prawie 8 tys. podróżnych. Aktualnie 9% z nich podróżuje w celach biznesowych, a 18% prowadzi własne firmy. Jednak oferta biznesowego salonu SKYLOUNGE, dzięki niewygórowanej cenie, jest atrakcyjna i dostępna dla wszystkich" - zapewnia Biuro Prasowe lotniska.


Z salonu mogą skorzystać wszyscy pasażerowie oraz goście lotniska, bez konieczności okazywania kart pokładowych, ponieważ lokal znajduje się w części ogólnodostępnej terminala (na antresoli). Koszt wstępu to 69 zł/os. Dla dzieci i młodzieży w wieku 3-14 lat przewidziane są zniżki. Salon będzie czynny codziennie w godz. 05:00-21:30.


W standardzie salonu SKYLOUNGE zapewnione są:
•    eleganckie wnętrze, komfortowe kanapy, intymna atmosfera,
•    bufet przekąsek,
•    desery,
•    gorące i zimne napoje,
•    szeroki wybór markowych alkoholi,
•    tablety z dostępem do internetu,
•    nieograniczone czasowo wifi,
•    tv z dostępem do wiadomości z kraju i zagranicy,
•    prasa codzienna, magazyny biznesowe i o tematyce lifestyle,
•    możliwość wynajmu strefy VIP/sali konferencyjnej,
•    bezkolejkowe przejście kontroli bezpieczeństwa „fast track”.

- Naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego podróżnym, jak i osobom oczekującym na swoich bliskich. Nowością w ofercie jest opcja "priority through security", czyli fast track dla każdego gościa salonu, który korzysta oferty SKYLOUNGE podczas wylotu. Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć stania w kolejce do kontroli bezpieczeństwa. Salonik jednorazowo pomieści ok. 24 osób, a specjalna salka konferencyjna typu VIP, 6 osób – mówi Julia Kropisz, właściciel salonu. 

- Każdy kolejny tydzień przynosi nowości w naszym porcie, nie tylko coraz większą liczbę odprawianych pasażerów, nowe kierunki lotnicze czy połączenia autobusowe dla podróżujących z innych części Polski. Zmienia się cała przestrzeń: w terminalu i wokół lotniska. Niedawno otworzyliśmy aptekę, w szybkim tempie powstaje duża restauracja przed terminalem, rozbudowujemy parkingi, a dzisiaj uruchomiliśmy salonik biznesowy – obiecaliśmy sobie, ale zwłaszcza pasażerom, że będziemy się stale rozwijać, podnosić poziom obsługi i zwiększać ofertę – i z tej obietnicy wywiązujemy się codziennie – mówi Piotr Okienczyc, prezes lotniska.

- Nowo otwarty, ekskluzywny salon SKYLOUNGE idealnie wpisuje się w wizerunek naszego lotniska, oferującego zróżnicowany standard obsługi. Dlatego stale się zmieniamy i dostosowujemy do oczekiwań wszystkich przewoźników i pasażerów, również tych najbardziej wymagających – dodaje Marcin Danił, wiceprezes lotniska. 

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

Brak komentarzy – bądź pierwszy i wyraź swoją opinię.