Z Olsztyna do Wrocławia ze Sprint Air

Z Olsztyna do Wrocławia ze Sprint Air

Polskie regionalne linie lotnicze Sprint Air uruchamiają kolejną trasę z Olsztyna. Tym razem - dwa razy w tygodniu - będzie można polecieć z lotniska w Szymanach do Wrocławia. Połączenie wystartuje 6 czerwca.


Już za dwa tygodnie w ofercie warmińsko-mazurskiego lotniska pojawi się kolejne połączenie lotnicze. Letni rozkład przewoźnika przewiduje również zmiany w częstotliwości  lotów do Berlina i Krakowa.

SprintAir operuje z podolsztyńskiego lotniska od początku działalności portu, tj. od 21 stycznia bieżącego roku. Za kilkanaście dni do realizowanych przez linię rejsów do Krakowa oraz Berlina dołączy nowa trasa, łącząca Warmię i Mazury ze stolicą Dolnego Śląska.  

- Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pasażerom nowe połączenie lotnicze do Wrocławia. Pojawienie się tej trasy w letnim rozkładzie jest bezpośrednią odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane nam przez wielu podróżnych szukających szybkiej i wygodnej alternatywy dla męczącej podróży pociągiem czy samochodem - mówi Jarosław Chłopecki, dyrektor handlowy Sprint Air.

Loty do Wrocławia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki, umożliwiając mieszkańcom obu regionów zarówno wyjazdy weekendowe, jak i dłuższe pobyty na obu końcach lotniczej trasy. Nowe połączenie z Wrocławiem nie będzie jedyną zmianą w letnim rozkładzie lotów SprintAira – zmieni się również częstotliwość lotów do Berlina oraz Krakowa – do obu miast przewoźnik będzie latał dwa razy w tygodniu. Od 5 czerwca  33-miejscowy Saab 340 będzie operował z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury według poniższego rozkładu.Ceny biletów na trasach krajowych przewoźnika zaczynają się od 99 zł, a na loty do Berlina – od 149 zł. Rezerwacji dokonywać można na stronie przewoźnika – sprintair.eu oraz telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 22 212 55 77.

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

Brak komentarzy – bądź pierwszy i wyraź swoją opinię.