Cztery nowe trasy Sprint Air

Cztery nowe trasy Sprint Air

Polskie prywatne linie Sprint Air uruchomią aż cztery nowe połączenia z Radomia. Przewoźnik ze swoją nową ofertą wystartuje 18 kwietnia. Nowe kierunki z radomskiego portu to Berlin, Praga, Wrocław oraz Gdańsk. Bilety pojawią się w sprzedaży w najbliższy wtorek, 1 marca.


Z Radomia do Gdańska będzie można polecieć raz w tygodniu(wylot z Radomia w piątek, powrót w niedzielę), na pozostałych kierunkach przewidziano po dwa rejsy w dwie strony tygodniowo. Obsługiwać je będzie Saab 340, zabierający na pokład 33 pasażerów.


Dotąd z Radomia operowały dwie linie: Air Baltic oraz Czech Airlines. W obu przypadkach loty do Rygi czy Pragi okazały się totalnym niewypałem. Jedną z tras, do stolicy Czech, powieli Sprint Air. Ceny biletów krajowych mają się rozpoczynać od 99 zł za rejs w jedną stronę, w przypadku lotów do Pragi lub Berlina - od 149 zł.
 

Linie Sprint Air obsługują obecnie trzy regularne kierunki: między Warszawą a Zieloną Górą oraz z najmłodszego w Polsce lotniska - Szymany pod Olsztynem - do Berlina oraz Krakowa.SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

 • Gość Aeronews.pl
  Gość Aeronews.pl
  dodano: 11.03.2016

  no teraz jest ok. dzięki

   • Gość Aeronews.pl
    Gość Aeronews.pl
    dodano: 11.03.2016

    szkoda , że tutaj nie ukazują się wszystkie wpisy

     • Gość Aeronews.pl
      Gość Aeronews.pl
      dodano: 26.02.2016

      w soboty samolot sprinta będzie stał cały dzień w Gdańsku ? pewnie będzie latał do berlina TLX

       • Endriu 1985
        Endriu 1985
        dodano: 26.02.2016

        Wszystko ładnie i pieknie ale czemu nie ma do Poznania połaczenia ?? Ale po co komu do Pragi skoro tam latal czeski przewoznik i zrezygnował !!!